TERRA YAPI, Türk inşaat sektörünün lider firmaları arasında yer alan ve 35 yılı aşkın tecrübesi ile Türkiye çapında; alışveriş merkezleri, ofisler, oteller, konutlar, karma yapılar, ağır sanayi tesisleri, altyapı tesisleri, hafif üretim tesisleri, kimyasal ve ilaç üretim tesisleri, yiyecek ve içecek işleme tesisleri, makine fabrikaları, devlet binaları ve üniversiteler inşa etmektedir.

TERRA YAPI faaliyet gösterdiği tüm alanlarda sistemli ve planlı çalışarak yarattığı çözümlerle haklı bir başarı elde etmiştir. Gerçekleştirdiği projelerde son teknoloji ürünü araçları ve yapı sistemlerini kullanmaktadır. Böylelikle ortaya çıkan kaliteli yapılar hem rekabet ortamında firmanın konumunu sağlamlaştırmakta hem de piyasada firmaya olan güveni arttırmaktadır.

Kaliteli ve bilinçli yapılanması ile günden güne büyüyen şirketimiz, ülkemizde ve özellikle yurt dışında mevcut/büyüyen pazarları kendine hedef olarak belirlemiştir. Farklı projeleri hayata geçirerek faaliyet alanını genişletmektedir.

TERRA YAPI’nın sıra dışı başarı öyküsünün ardında yatan temel unsur; Yönetim kabiliyeti, çalışanlarına verdiği değer, tavizsiz kalite politikası, güçlü kurum kültürü, sosyal sorumluluk anlayışı, etik değerlere bağlılığı, çevreye, iş sağlığına ve iş güvenliğine verdiği önem ve bu konularda sergilediği örnek davranışlarla koruduğu kurumsal itibarıdır.


Zemedya Web Tasarım - Yazılım - Grafik Tasarım İnternet Hizmetleri